Değerli Hastalarımız;
Hastanemizde; sizler ve yakınlarınızın memnuniyetini amaçlayan kolay ulaşılabilir, güvenilir, kalite standartlarına ve mevzuatlara uygun sağlık hizmeti sunmayı kalite politikamız olarak belirledik...   
BEBEK DOSTU HASTANE

 • Marketten-Pazardan Şifa Satın Alın
Markete ya da pazara gittiğinizde filenize doldurduğunuz meyve ve sebzelerin sağlığınızı nasıl etkilediğini biliyor musunuz? Kabağın K vitamini, brokolinin şifa deposu olduğundan haberiniz var mı? Bu soruların yanıtını bilirseniz, evinize vitamin ve şifa dolu bir fileyle dönebilirsiniz.
Çok sık tükettiğimiz, marketten ve pazardan aldığımız meyve ve sebzelerin besin değerleri hakkında bilgi:
Filenizi Vitaminle Doldurun
  Marketten-Pazardan Şifa Satın Alın Markete ya da pazara gittiğinizde filenize doldurduğunuz meyve ve sebzelerin sağlığınızı nasıl etkilediğini biliyor musunuz? Kabağın K vitamini, brokolinin şifa deposu olduğundan haberiniz var mı? Bu soruların yanıtını bilirseniz, evinize vitamin ve şifa dolu bir fileyle dönebilirsiniz. Çok sık tükettiğimiz, marketten ve pazardan aldığımız meyve ve sebzelerin besin değerleri hakkında bilgi:
  Şekerli su sarılığa iyi gelir mi?
Gerçekten sütünüz yetmiyor mu?
Dondurma hasta eder mi?
Sıfıra vurdurunca saçları gürleşir mi?
Hayatımızın en değerli varlıklarını yetiştirirken yıllardır aynı hataların tuzağına düşüyoruz. Kilo iyidir deyip obeziteye zemin hazırlıyoruz, anne sütü dururken mama veriyoruz, gürleşsin diye saçlarını sıfıra vurduruyoruz. Oysa iyi niyetle de olsa yaptığımız bu hatalar onların sağlıklı gelişimini sekteye uğratıyor. Bebek Büyütürken Yapılan 20 Klasik Hata!
  Şekerli su sarılığa iyi gelir mi? Gerçekten sütünüz yetmiyor mu? Dondurma hasta eder mi? Sıfıra vurdurunca saçları gürleşir mi? Hayatımızın en değerli varlıklarını yetiştirirken yıllardır aynı hataların tuzağına düşüyoruz. Kilo iyidir deyip obeziteye zemin hazırlıyoruz, anne sütü dururken mama veriyoruz, gürleşsin diye saçlarını sıfıra vurduruyoruz. Oysa iyi niyetle de olsa yaptığımız bu hatalar onların sağlıklı gelişimini sekteye uğratıyor.
  Çocuklarda diş gelişimi 3 ayrı dönemden geçer:
Birinci dönem 2 yaşına kadardır.Bu dönemde çocuk kendi vücudunu tanır.Dişler bakımından bu dönem ,süt dişlerinin çene kavisleri üzerinde yerlerini aldıkları zamana uyar.Çürükler rastlanmakla birlikte ,çocuk ?diş gelişimi ilişkisi kısa periyadlar halindedir. Çocuklarda Diş Gelişimi
  Çocuklarda diş gelişimi 3 ayrı dönemden geçer: Birinci dönem 2 yaşına kadardır.Bu dönemde çocuk kendi vücudunu tanır.Dişler bakımından bu dönem ,süt dişlerinin çene kavisleri üzerinde yerlerini aldıkları zamana uyar.Çürükler rastlanmakla birlikte ,çocuk ?diş gelişimi ilişkisi kısa periyadlar halindedir.
  Penisilin ucuz, etkili ve sanıldığı kadar da tehlikeli olmayan bir ilaçtır. (Anaflaksi olasılığı 4/100 Bin, Fatal anaflaksi 1/100 Bin)
Her ilaç allerji yapabilir: Analjezik, her türlü antibiyotik, vitamin, hatta antihistaminik (!) Penisilin dışındaki hangi ilaç için test isteniyor?
Penisilin Fobisi
  Penisilin ucuz, etkili ve sanıldığı kadar da tehlikeli olmayan bir ilaçtır. (Anaflaksi olasılığı 4/100 Bin, Fatal anaflaksi 1/100 Bin) Her ilaç allerji yapabilir: Analjezik, her türlü antibiyotik, vitamin, hatta antihistaminik (!) Penisilin dışındaki hangi ilaç için test isteniyor?
  Sigara dumanında nikotin, katran ve zehirli gazlar bulunmaktadır. Sigara dumanında nikotin, katran ve zehirli gazlar bulunmaktadır. Sigaranın Zararları
  Sigara dumanında nikotin, katran ve zehirli gazlar bulunmaktadır. Sigara dumanında nikotin, katran ve zehirli gazlar bulunmaktadır.
 • ALO 182 MHRS Online Randevu Organ Bağışı Organ Bağışı Bimer ALO 182 MHRS Online Randevu Web HBYS Laboratuvar Sonuçları Extreme PACS Döküman Yönetim Sistemi Personel Bilgi Sistemi Personel Portal Web Yönetici Bebeğinizin Aşı Takvimi Dahili Telefon Rehberi Günlük Nöbet Çizelgesi Sağlıkta Kalite ve Akreditasyon Günlük Yemek Listesi Elektronik Posta Girişi

  Evde Sağlık Hizmetleri İlk 6 Ay Anne Sütü Beslenme - Obeziteye Dikkat! Sağlık Bakanlığı İletişim Merkezi Aile Hekiminizi Bulun Havanı Koru - Dumansız Hava Sahası Gaziantep Nöbetçi Eczane Listesi sağ